Samsung Galaxy Z Fold6: Combineer 3 producten en ontvang 10% voordeel

Android 4.4.4, snelle beveiligings-update nu beschikbaar

Dimitry Vleugel
Dimitry Vleugel
20 juni 2014, 9:27
1 min leestijd

Android 4.4.4

Lees verder na de advertentie.

Begin juni begon de uitrol naar Android 4.4.3 waarbij onder andere de camera-bug in de Nexus 5 werd aangepakt er een nieuwe dialer kwam en er vele andere bugs werden aangepakt. Deze update viel vooral op door de aanwijzingen die het bevat naar onder andere de HTC Flounder.

De verf van deze nieuwe update is nog niet droog of de volgende staat alweer klaar want afgelopen nacht kondigde Google de uitrol van Android 4.4.4 aan. Helaas geen hagelnieuwe Androidversie maar een snelle update vanwege enkele beveiligingsrisico’s.

OpenSSL

Op Funky Android staat de volledige changelog van Android 4.4.4 en daaruit kan men opmaken dat er vooral beveiligingsupdates worden uitgevoerd. Er is een kritieke update gedaan voor OpenSSL, die een man-in-the-middle-attack mogelijk maakte. Het lijkt erop dat de nieuwe rootmethode, Towelroot, ook nog steeds werkt na deze update.

Beschikbaarheid

Al met al een kleine maar waarschijnlijk zeer noodzakelijke update. Momenteel rolt de Android 4.4 uit naar de Nexus-apparaten zoals we gewend zijn gaat dat in fases. Mocht je zelf aan de slag willen, de factory-images zijn al te downloaden voor de  Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 (2012), Nexus 7 (2013) en Nexus 10.

Heb jij de update al binnen?

Bron: AndroidPolice

Reacties

0

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten