Wehkamp is gestopt met de verkoop, Hans Anders is ermee gestopt: slimme camerabrillen zijn lang niet voor iedereen een gewenste gadget. Sterker nog, uit onze AW Poll blijkt dat 61 procent de brillen maar eng vindt en er graag van af wil.
Lees verder na de advertentie.
Camerabrillen
Sportduikertje is geen fan: “Van mij mogen ze verboden worden. Wie zo’n bril gebruikt heeft iets te verbergen. Enne, ook o.a. de doodsteek voor sauna’s.” RonaldM deelt de mening dat ze creepy zijn, maar ziet er wel brood in voor een bepaalde groep mensen: “Creepy, maar zoals wel vaker met deze ontwikkelingen kan het een uitkomst zijn voor blinden en slechtziende. Daar zou voor door ontwikkeld moeten worden.”
Er zijn ook mensen die er niet zo heel veel kwaad in zien, zolang het indicatielampje maar werkt: 12 procent geeft dit aan. Verder vindt 1 op de 10 mensen dat anderen niet zo moeten zeuren: die vinden de bril juist handig. 10 procent stelt dat er meer regelgeving nodig is, maar dat het dan wel kan. 7 procent heeft geen mening en gebruikt liever zijn smartphone.
Lees verder na de advertentie.
AW Poll
Lees verder na de advertentie.
@tukker denkt dat we binnenkort een krantenkop zullen lezen over mensen die aangevallen worden omdat ze een camerabril gebruiken: “De eerste bril zal binnenkort wel bij iemand van het hoofd wordt geslagen denk ik.” We hopen van niet, maar de gemoederen over deze brillen kunnen hoog oplopen, want zo moge duidelijk zijn, veel mensen zitten er op dit moment niet op te wachten.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten