Samsung Galaxy Z Fold6: Combineer 3 producten en ontvang 10% voordeel

Magic Capsule: nieuwe Honor laat je apps openen met je ogen

Laura Jenny
Laura Jenny
27 oktober 2023, 11:00
2 min leestijd

Honor zegt dat het een bijzondere technologie heeft ontwikkeld voor zijn nieuwe telefoon: de optie om je apps te laten openen met je ogen. Honor Magic 6 is het nieuwe vlaggenschip van het merk en dat moet officieel nog worden aangekondigd. Echter onthult Honor nu dus alvast dat er één toffe optie naar het toestel komt die dus alles met de poppetjes van je ogen te maken heeft.

Lees verder na de advertentie.

Telefoon bedienen met je ogen

Gisteren zagen we dat de eerste nieuwe Android-telefoon met de Snapdragon 8 Gen 3-chipset werd aangekondigd en dat is zo te merken het startschot voor de nieuwe chip. Honor Magic 6 zou ook van deze chip gebruikmaken en dat is mede omdat het allerlei kunstmatige intelligentie-toepassingen gebruikt. Het meest interessante is natuurlijk die manier om met je ogen het toestel te bedienen. Het zijn een soort gebaren, maar dan heel minimaal.

Een vrouw kijkt in het voorbeeld eerst een tijdje naar de Uber-app, en wanneer ze ergens anders naartoe kijkt, dan opent de app volledig. Honor noemt de technologie Magic Capsule en noemt het een op eye tracking gebaseerde multimodale interactie. Er zou ook een virtuele assistent met het nieuwe toestel gepaard gaan dat bijvoorbeeld alle foto’s op je toestel kan zoeken van je kat, of alle video’s waarin je aan het skateboarden bent.

honor oog

Honor Magic Capsule

Hoe die Magic Capsule technisch gesproken werkt, dat is onbekend. In ieder geval lijkt het erop dat er meerdere data gecombineerd wordt om tot deze manier van een telefoon aansturen te komen: maar Honor heeft hier nog geen uitspraken over gedaan. We zijn ook benieuwd hoe vaak je dan wanneer je naar je telefoon kijkt allerlei dingen opent die je helemaal niet wil: maar dat is alleen maar leuk: nieuwe tech, dus daarover valt vast nog veel te zeggen.

Het is AI wat de klok slaat en dat gaan we in 2024 op steeds meer Android-toestellen in steeds grotere mate zien: Qualcomm heeft zijn tech er al helemaal op aangepast en daar gaan fabrikanten natuurlijk volledig in mee. Honor dus ook, al is het nog onduidelijk wanneer het precies met zijn nieuwe vlaggenschip komt.

Zou jij een telefoon op een andere manier willen aansturen dan je nu doet? Laat het weten in de reacties.

Lees meer over