Vanmorgen schreven we al dat hij mogelijk komt en dan ook nog in een speciale editie die waarschijnlijk een titanium behuizing krijgt. Android Planet heeft ontdekt dat de telefoon in Europa verschijnt.

Lees verder na de advertentie.
Korting op Xiaomi 14 Ultra
Het kwam erachter door een formulier op de Nederlandse website van Xiaomi. Met dat formulier krijg je korting op de nieuwe telefoon van het Chinese merk en wel tussen 25 februari en 31 maart, waarschijnlijk is het toestel dus verkrijgbaar vanaf maart of misschien zelfs al 25 februari. De aankondiging van Xiaomi staat ook op 25 februari gepland dus dat past perfect.
De korting is overigens vrij flink, maar liefst 200 euro. Je kunt je hier registreren. Je kunt ook korting krijgen op de gewone 14, maar dat is vanzelfsprekend iets minder. Je krijgt 100 euro korting op de gewone. Wat de adviesprijzen zijn is nog onbekend. Wil je de korting, dan heb je daar wel een Xiaomi-account voor nodig. Dit kun je natuurlijk even aanmaken, als je er oke mee bent dat Xiaomi bepaalde gegevens van je heeft. Je krijgt meteen vier kortingsbonnen voor de twee telefoons en voor accessoires. Zou Xiaomi dan toch niet de tablet aankondigen?

Razendsnel laden
Het toestel heeft volgens geruchten een oledscherm van 6,73 inch QHD+ dat op 120Hz kan verversen. De lenzen zijn van Leica en de batterij van 5.300 mAh kan razendsnel laden op 90 Watt. Uiteraard zit er een Snapdragon 8 Gen 3 in, wat standaard is voor vlaggenschepen die de laatste tijd verschijnen.
Xiaomi kondigt de Xiaomi 14-serie aan op 24 februari vanuit Barcelona. Het is om 15:00 uur online te bekijken en waarschijnlijk gaan de pre-orders dus meteen open.
Ben jij in de markt voor deze telefoon? Deel in de reacties onder dit artikel wat jij van het nieuwe vlaggenschip van Xiaomi vindt.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten