Samsung Galaxy Z Fold6: Combineer 3 producten en ontvang 10% voordeel

46% gebruikt een telefoon nog na ondersteuningsperiode

Laura Jenny
Laura Jenny
19 januari 2025, 12:32
2 min leestijd

Bijna de helft van de Androidworld-lezers gebruikt zijn telefoon nog vrij lang nadat hij al geen updates meer krijgt. 46 procent van de lezers geeft dit aan in onze AW Poll. 12 procent zegt wel eens een telefoon te hebben gebruikt tot deze niet meer werd ondersteund, maar stopte ook meteen met het gebruiken ervan uit voorzorg.

Lees verder na de advertentie.

Telefoon gebruiken na ondersteuningsperiode

Lang niet iedereen haalt het, dat moment waarop zijn smartphone niet meer wordt ondersteund. 30 procent gebruikt zijn telefoon niet lang genoeg om op dat punt te komen. Ronald Bos is zo’n wisselaar” “Dat heb ik nog nooit mee gemaakt. Normaal elke 2 jaar een nieuw toestel. Mijn pixel 7 pro die ik nu gebruik is al 2 jaar en 4 maanden nu. ik wacht nog even op de Samsung S25! 4 procent heeft het nog nooit meegemaakt, maar hoopt het wel met zijn huidige toestel te doen.”

Er zijn ook mensen die wel een telefoon gebruikten tot de ondersteuningsperiode verliep, maar daar vrijwel meteen mee moesten stoppen omdat het echt niet meer kon: 3 procent geeft dit aan. 4 procent zegt tot slot ‘anders’. latino bijvoorbeeld: “Ik mis de optie “ja, maar ik ben de telefoon blijven gebruiken tot mijn contract voorbij was”. Dat was de OPPO FIND X (de eerste).Toptoestel, top hardware,maar er kwam maar 1 os update (beta) en die is uiteindelijk in beta gebleven.”

Lees verder na de advertentie.

gabriel_knight weet nog dat het vroeger sneller gebeurde dan nu: “In het verleden kreeg je sowieso maar weinig security of Android versie updates. Dus gebruikte mijn smartphone zo 2-3 jaar zonder beveiligingsupdates.” hvl62 pakt het verstandig aan: “Als de veiligheidsupdates zijn gestopt, telefoon de deur uit en ik koop een nieuwe.”

Lees verder na de advertentie.

Leuk om te zien dat toch menig persoon avontuurlijk is ingesteld en het er niet zomaar bij laat als het om zijn telefoon gaat. Bedankt voor het meedoen aan de AW Poll en hopelijk tot volgende week, wanneer we weer een nieuwe AW Poll aan je voorschotelen.

Lees meer over